Sprawdzian wiedzy z lektury kajko i kokosz
Rozwiąż quiz i sprawdź!. Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?. Szkoła latania.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 2 gru 2018Learning Resources (Quiz): Kajko i Kokosz.. Test składa się z 12 pytań.. 6 p.Kajko, Kokosz i Mirmił naprawili szkodę, ale i zmienili nazwę „placówki" na Szkołę Łatania.. Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historiiTrudny test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Test (literature - lektura - komiks - kajko i kokosz) - Test z lektury Kajko i KokoszKajko - inteligentny i odważny przyjaciel Kokosza.. c) Kajko pobił się z Kokoszem.. kaczmo21 2 lata temu.. Czy te sytuacje Cię denerwują?. Problematyka utworu Komiks Kajko i Kokosz.. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Kajko i Kokosz.. Dlaczego Kajko i Kokosz stanęli przed sądem?. Szkola latania PDF do pobrania za darmo .O czym marzył kasztelan w utworze Kajko i Kokosz?. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. Do klasycznego kanonu ich przygód należy wyprawa do Szkoła latania.. Skomentuj.. Kasztelanowi i jego żonie udaje się uciec dzięki interwencji Kajka, który celnym strzałem z łuku strąca z sufitu .Temat: Podsumowujemy wiadomości z lektury Dziś czeka ię teścik podsumowujący lekturę.. b) Kajko i Kokosz zniszczyli miotły służące do nauki latania..

Test wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.

Szkoła latania.. o lataniu.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!. olad99 1473 pkt.. Nie musisz ich przepisywać.. Szkoła latania utrzymany jest w konwencji komiksu.Testy z lektur SP • Dokumenty • pliki użytkownika zielony_kot_ przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Ten Obcy Test.doc, Test Kajko i Kokosz.. Szkoła latania, Christa Janusz?. Szkoła latania" Wybierz prawidłową odpowiedź.. o wyższym wykształceniu.. Jest bohaterem bardzo pozytywnym, choć zdarza się, że ulega pokusom.. Tagi dla tego testu: Kokosz, KajkoKajko i Kokosz: __/0,5 a) Kokosz i Kajko ukradli miotłę i na niej latali.. Ruszają do grodu, by zrabować wszelkie dobra jego mieszkańcom.. Część 1.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, poziom trudnyKajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury.. Szkola latania [ebook PL .. Szkoła latania.doc Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.15 TEST PODSUMOWUJĄCY CYKL LEKCJI O LEKTURZE Kajko i Kokosz.. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50.. 4 0 0c) Kajko nie chciał wędrować z Kokoszem, dlatego chciał, by wrócili do grodu.. Kajko, Kokosz i Mirmił dotarli na Łysą Górę.. ( sprawdzian_z_kajka_i_kokosza_szkola_latania.pdf ) ..

Szkoła latania- krótki test z lektury - Kajko i Kokosz.

pytanie 1 z 14.. Sprawdź swoją wiedzę i bądź gotowy na lekcję polskiego.. Szkoła latania" Janusza Christa to aktualna lektura w szkołach.. Udostępnij.. Wywołało to oburzenie pani dyrektor, która przegoniła ich, mówiąc, żeby więcej się tam nie pokazywali.. Jest niewielkiego wzrostu, ale świetnie włada mieczem i strzela z łuku.. Jak miał na imię mąż Lubawy?. Podpisz wizerunki postaci właściwymi imionami Połącz bohaterów komiksu z odpowiednimi określeniami: Mirmił Kajko Kokosz Hegemon podstępny, zawzięty wiecznie głodny łatwowierny, ulęgający wpływom odważny, rozsądny, zaradny 3.Opisz przygode z komiksu kajko i kokosz 2017-12-09 09:53:14 kAJKO I KOkosz szkola latania postacie 2018-09-15 13:25:25 Kajko i kokosz szkoła latania kto przyprowadził Hegemona przebranego za wedrownego kupca 2018-01-08 16:36:31Audiobook z obrazkami w ramach dostosowania materiału do specjalnych potrzeb edukacyjnych osób z dysleksją.W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Kajko i kokosz lektura na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania1) Czarownica Jaga mieszkała w chatce uplecionej z: a) wikliny b) gałęzi c) trzciny d) słomy 2) Utracone siły miał przywrócić Łamignatowi pewien przedmiot, to: a) czarodziejski flet b) czarodziejskie skrzypce c) czarodziejska fujarka d) czarodziejski bęben 3) Hegemon- wódz zbójcerzy miał przydomek: a) Niezłomny b) Niepokonany c) Waleczny d) Krwawy 4) Kasztelan wydał rozkaz, aby .klasa 4 Lektury obowiązkowe „Kajko i Kokosz..

Szkola latania" - test z lektury.

Komiks Kajko i Kokosz Szkola latania.. Część napastników przypuszcza atak na dwór Mirmiła.. ( sprawdzian_z_lektury_kajko_i_kokosz_szkola_latania.pdf ) .. Kajko i Kokosz test wiedzy.. o podróżowaniu.. Często podnosi kasztelana Mirmiła na duchu, szuka najlepszego rozwiązania problemów.. Szkoła latania- test z lektury - Kajko i Kokosz - postaci - Bohaterowie Kajko i KokoszJeśli jesteś fanem Kajko i Kokosza to sprawdź .. Kajko i Kokosz test wiedzy.. 13,10 zl 19,99 z .Janusz Christa - Kajko i Kokosz.. Chciałabym ją omówić w pierwszej połowie maja.. Szkoła latania, którą napisał Christa Janusz, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.W środę, 15 listopada 2017 r. uczniowie klasy 4b wzięli udział w wernisażu wystawy „Kajko i Kokosz.Zapomniałeś, kim jest Kajko, postać w lekturze Kajko i Kokosz.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Szkoła latania - test wiedzy.. Rozkaz Kasztelana zbójcerze traktują jak zaproszenie.. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. Szkoła latania (Janusz Christa).. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. Szkola latania" Janusza Christa to aktualna lektura w szkolach.. Możesz go wydrukować, wypełnić i wkleić lub wpisać odpowiedzi do zeszytu, numerując poszczególne pytania.. Na stronie uzywamy cookies.. Mama powiedziala mi o tej stronie i ucze sie lektury Szkola latania Kajko..

Szkola latania - test wiedzy.

Zaznacz poprawną odpowiedź.. Jaką moc miała mieć fujarka, którą żona podarowała Łamignatowi w bajce „Kajko i Kokosz.. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!Kajko i Kokosz to bohaterowie jednej z najsłynniejszych polskich serii komiksów, która od lat bawi do łez małych i dużych czytelników.. Szkoła latania 1.. Kokosz - wysoki, tęgi i ły.Kajko i Kokosz - Test wiedzy z lektury..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt