Sprawdzian wiadomości z lektury felix net i nika
Chciałabym napisac o Nice Mickiewicz z książki "Felix, Net i Nika" Żyby zajmowała ok .. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Witaj na stronie Quizz.pl.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!W ramach obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych proponujemy Wam także udział w konkursie czytelniczym ze znajomości książki pt. „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Najprawdopodobniej ukradł obraz z pensjonatu „Trzy Kuzynki".. Sprawdź swoją wiedzę!. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Zobacz quiz: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.Jedną z nich jest „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Rafała Kosika.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Jak miał na imię pies Felixa?Test z części 1-2, czyli .. Zablokuj Zgło .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..

... z których miałam sprawdzian.

"Ile ulic, szkół, ogrodów, Placów, sklepów, ruchu, gwaru.. 7).Napisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba naprawdę mi imponuje" - napisz charakterystykę osoby rzeczywistej lub fikcyjnej, którą szczególnie podziwiasz.. Będą one przesłane na Wasze adresy g mailowe lub, jeśli ktoś nie ma na e mail.. 2 CELE WYNIKAJĄCE Z PODSTAWY PROGRAMOWEJ:Wprowadzenie do lektury pt. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziWprowadzenie do lektury pt. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Inne materiały : kwestionariusz osobowy do zadania domowego, cechy bohaterów, opisy bohaterów do WeeMee, charakterystyka bohaterów, charakterystyki do zad.. Zawiera 9 pytań.. Net jeździ na snowboardzie, Felix na nartach.. Nika ma narty bardzo wiekowe i nie umie jeździć.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz opowiadanie o swoim spotkaniu z bohaterem lektury Felix,Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi na poniedziałek daje naj!. chomik8.. Skomentuj.. Odpowiedz.Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. 19/23 po jutra mam sprawdzian pewnie dostanę 3 albo 4.. Test składa się z 12 pytań.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Net - dla jednej z dziewczyn (Aurelii lub Niki), Felix .Dziewczyna dostaje od Neta pierścionek, jeden z tych z odnalezionego skarbu..

Spróbujemy dzisiaj napisać jeszcze raz sprawdzian z lektury.

O wynikach losowania poinformujemy w listopadzie.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Zobacz quiz: Felix, Net i Nika.. „Boże Narodzenie" Podczas przeglądu skrzyni w podziemiach Felix i Net przyznali się, że niepostrzeżenie zabrali z niej po jednej rzeczy.. Właśnie z takim zadaniem zmierzył się mój syn na języku polskim.. Co się stało z rodzicami Niki?. Ikigai 11 miesięcy temu.. Rozwiąż test!1) Nika to a) rudowłosa dziewczynka w sandałach b) rudowłosa dziewczynka w martensach c) jasnowłosa dziewczynka w martensach d) siostra Felixa 2) Bohaterowie lektury uczyli się w: a) Gimnazjum prof. Stefana Kuszmińskiego b) Gimnazjum prof. Stefana Kamińskiego c) Liceum prof. Stefana Kuszmińskiego d) Liceum prof. Stefana Kamińskiego 3) Caban był: a) wielkim, czarnym, kudłatym psem .Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Jak miał na nazwisko Net?. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Oto Quiz dotyczący różnych rzeczy z książek o nazwie Felix, Net i Nika.. Kin, teatrów, samochodów I spacerów, i obszarów" O jakim.Plik Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 2019 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Felix, Net i Nika - krzyżówka - Felix, Net i Nika - Felix Net i Nika - Felix,Net i Nika - Felix, Net i Nika - bohaterowie - Felix,Net i NikaZgodnie z propozycją Felixa odesłali skrzynię pocztą kurierską na jego domu..

Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.

Spośród osób, które prawidłowo rozwiążą test zostaną wylosowane 3 upominki.. Felix daje w prezencie babci pierścionek z oczkiem, który należał do niej.. Zapraszamy do zabawy!Net nazywa go „warzywem wycieczkowym" i „W zimnej wodzie Kąpany".. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Tajemnice Niki Klasa wyjeżdża na wycieczkę w góry.. !Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 13 Temat 4.. ️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): "Felix, Net i Nika"- świat przedstawiony.. Zamykamy wszystkie sekrety książki w lapbooku 17 Między nami Scenariusze do lektury Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Opracowała Katarzyna Bandulet.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury.. O godzinie 8.00 dostaniecie pytania.. W domu mieli przygotować podsumowanie lektury w dowolny sposób.Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie „Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?.

A lapbook jest świetnym pomysłem na podsumowanie wiadomości o książce.

Felix, Net i Nika podejrzewali, że konsola służyła mu do sterowania robotami szpiegowskimi podobnymi do karaluchów.. Kim z zawodu jest mama Neta?. 1583 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Pojawiła się w siódmej części.Start studying Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi - pytania do sprawdzianu.. Tam ojciec zdecydował o jej ukryciu w muzeum.. 3/4 strony A4 jak chcecie to możecie więcej.PDF • Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi • pliki użytkownika felixnetinika przechowywane w serwisie Chomikuj.pl Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6).. Odpowiedz..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt