Mikołajek lektura sprawdzian
Ewelina Sylla.. • Kto przyszedł do szkoły ubrany jak Marsjanin?. Szukaj.. Były bardzo niezadowolone.. Mikołajek - streszczenie, plan wydarzeń .. Udostępnij.. 2013-06-04 16:53:13; Napisz opowiadanie na temat jednej przygody książki pt. : " Mikołajek i inne chłopaki " 2011-03-09 16:02:30 " Mikołajek i inne chłopaki" - zadanie z polskiego 2015-04-16 12:48:37; Dajcie streszczenie do Mikołajek i inne chłopaki.. z Mikołajkiem.1) Główna osoba w lekturze a) Alcest b) Mama c) Nauczycielka Mikołajka d) Rufus e) Mikołajek f) Euzebiusz 2) Najlepszy przyjaciel Mikołaja a) Ananiasz b) Alcest c) Rufus d) Kleofas e) Gotfryd f) Euzebiusz 3) Dziewczyna, w której zakochał się Mikołaj a) Aleksandra b) Maja c) Emilia d) Natalia e) Dominika f) Ludeczka 4) Jak się nazywał chłopak co był pieszczotkiem Nauczycielki .Mikołajek Test wiedzy z lektury.. Przecież musi wszystkim opowiedzieć, jak było na wagarach.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćSprawdzian z lektury "Mikołajek" Ewelina Sylla.. Lektury szkolne.. Myszków.Mikołajek - streszczenie utworu René Goscinny.. Sprawdzian.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, genezę opowiadań, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, analizę problematyki dzieła oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze..

Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego.

kuzynem Mikołajka.. Gdzie zamknięto chłopców podczas wizyty ministra?. Sprawdzian z lektury "Szatan z VII klasy" Ewelina Sylla.. Jak miał na imię nowy uczeń w klasie Mikołajka?. Lektury, czyli książki, które .O to test ze znajomości lektury ,,Mikołajek" Przepraszam, że na 13 punktów wyskakuje ,,musisz jeszcze poćwiczyć" lecz…Jak Mikołajek nazwał pieska, którego spotkał wracając ze szkoły?. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. Społeczność .. Kto należy do rodziny Mikołajka?. René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, "Mikołajek" - w gronie dobrych kolegów zawsze jest bardzo wesoło!. • Kim jest Rosół?. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury „Mikołajek i inne chłopaki" R. Goscinny i J.J Sempe.W trakcie lektury książek wchodzących w skład cyklu przekonujemy się, że Mikołajek jest sprytnym, pomysłowym i niezwykle inteligentnym chłopcem.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Warszawa.. Opowiadania 13 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, czy musisz odświeżyć lekturę!W tym quizie dowiesz się na jakie dwie oceny przeczytałeś/aś lekturę.. Z kim ma zamiar się ożenić Mikołajek?. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!. Zaznacz w kratce właściwą odpowiedź.. Sprawdzian wiadomości dla klasy IV z rozdziału III "O sobie, o nas" Anna Grzesica..

Jak dobrze znasz film mikołajek.Elementy świata przedstawionego Czas akcji Francja, lata 60.

Sprawdzian z fonetyki - klasa VI.. Quizy Os. .. Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. • Z kim ścigał się na rowerze tata Mikołajka?. !Informacje o bohaterach książki : Mikołajek :) Potrzeba mi informacji na temat bohaterów z książki Mikołajek np.:-Mikołajek , -Rosół,-Maksencjusz, -Kleofas, -Ananiasz,-Alcest, -Rufus,-Euzebiusz,-Gotfryd,-pani nauczycielka, -Pan Blédurt; Proszę pomóżcie .. Mikołajek dostaje upragniony rower.. Chłopcy wymyślali takie zabawy, że obie mamy szybko zakończyły spotkanie chłopców.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Mikołajek i inne chłopaki: a. to liryka b. to zbiór opowiadań c. to baśń d. to mit 11.Zobacz quiz: Mikołajek.. Wydarzenia przedstawione w książce są: a. prawdopodobne b. fantastyczne c. nieprawdopodobne d. fantastyczne i prawdopodobne 10.. Sprawd ź cofnij .Test z lektury "Mikołajek" - poziom trudny.. Literatura "Mikołajek" - test znajomości lektury.. :P - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSeriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. XX wieku; bliżej nieokreślony - w opowiadaniu Uciekam z domu narrator podaje informację: „pracować nie mogłem, bo akurat był czwartek" - jest ona o tyle istotna, że od 1882 r. do 1972 r. we Francji czwartek był dniem wolnym od nauki, zatem akcja dzieje się na pewno przed rokiem 1972.Lektury..

Warunek ten udaje się spełnić, a tata Mikołajka nie wie, że sprawdzian pisało tylko 11 chłopców, bo reszta zachorowała.

Skomentuj.. a) w pralni b) w .. "Mikołajek" to książka, przy której pękają ze śmiechu dorośli i dzieci.. Społeczność .. Opowiadania 10 Szukaj Dodaj Zaloguj.. jednym z uczniów.. test znajomości lektury Mikołajek.. Test ze znajomości lektury pt ,,Mikołajek" .Witaj na stronie Quizz.pl.. Już chyba nigdy więcej Mikołajek nie zjawi się w .Plik Przygody Mikołajka kl.4.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Klasa IV SP • Data dodania: 25 mar 2011Lektura mikołajek i inne chłopaki opisz Kleofasa i Alcesta.. 22 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Przekonaj się, ile zapamiętałeś z lektury serii René Goscinnego o niezwkłych przygodach tego małego chłopca.Mikołajek lektura sprawdzian 5 września 2020 20:11 Materiały 2013-06-04 16:53:13; Mikołajek I Inne Chłopaki 2012-01-04 18:23:40; Dajcie streszczenie do Mikołajek i inne chłopaki.Test z lektury „Mikołajek i inne chłopaki" R. Goscinny, J. J. Sempe.. Pamiętasz najlepsze numery Mikołajka i jego paczki?. Kiedy tata, chcąc pokazać swe umiejętności wsiada na pojazd, nagle ni stąd ni zowąd ukazuje się pan Bludért, który .Na świecie jest niewiele książek, które dzieci i dorośli kochają równie mocno, co opowiadania o Mikołajku.. Quiz w Poczekalni.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. właścicielem restauracji..

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.

U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Mikołajku.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Mikołajku Rene Gościnny.. Szukaj.. Rodzice i siostra Jadwinia; Tylko rodzice, chłopiec nie ma rodzeństwaSprawdź jak dobrze znasz film Mikołajek.. W tym quizie dowiesz się na jakie dwie oceny przeczytałeś/aś lekturę.. Język polski.. Idę z wizytą do Ananiasza Mikołajek poszedł do domu Ananiasza.. Autor przedstawia go jednak jako bohatera, z którym bez problemu mogą utożsamiać się dzieci - nawet te wywodzące się z innych kręgów kulturowych.Mikołajek, ku zdziwieniu mamy, odmówił.. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. .Test ze znajomości lektury „Mikołajek" 1.. Warszawa.. martynaxdbum .. Mikołajek wrócił do domu:-) Odpowiedz.Mikołajek lektura sprawdzian 5 września 2020 20:11 Materiały 2013-06-04 16:53:13; Mikołajek I Inne Chłopaki 2012-01-04 18:23:40; Dajcie streszczenie do Mikołajek i inne chłopaki.Mikołajek c. narrator w pierwszej osobie d. odpowiedzi ,,b" i ,,c" są prawidłowe 9.. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. a) z Bunią b) z Ludeczką c) z Jadwinią 14.. Jak dobrze znasz książkę ,,Mikołąjek" ?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt