Ten obcy sprawdzian z treści lektury
Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.Test sprawdzający znajomość treści lektury TEN OBCY" - wyszukiwanie +1 głos.. Po kilkunastu krokach, w miejscu gdzie żywopłot załamywał się pod prostym kątem i tworzył ochronę od strony pola, Zenek stanął, znowu się roześmiał i odgarnąwszy niedbałym ruchem włosy, powiedział niegłośno:Ten obcy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. pytanie 1 z 10.. Anonimowa 07 marca 2017Ten Obcy - przetestuj swoją wiedzę.. 5.Gdzie po raz pierwszy spotkano obcego?Przeczytaj uważnie fragment powieści „Ten obcy" i wykonaj związane z nim polecenia.. Skomentuj.. koń .Plik Ten Obcy Test.doc na koncie użytkownika L_e_o_n • folder Ten Obcy • Data dodania: 14 cze 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.#sprawdzian z lektury ten obcy odpowiedzi kinggodownkars81 : sprawdzian z lektury ten obcy odpowiedzi To czego szukasz znajdziesz pod adresem: om.gy/UgdSbCześć będziemy pisać sprawdzian z lektury TEN OBCY byłabym wdzięczna wam jeśli by mi pomogliście odgadnąć te pytania piszcie tak np 1---A lub 1.Akcja powieści toczy się przed wojną 9 żeby zdania powstały :) dzięki Ten obcy - test ze znajomości lektury 1..

Zawiera nieodpowiednie treści?

Uśmiechnij się i zmierz się z tym zadaniem.. Określ miejsce zdarzeń.. Quiz w Poczekalni.. Uporządkuj alfabetycznie nazwiska głównych bohaterów (5) podając w nawiasie ich imiona.„Ten obcy" - plan wydarzeń, Irena Jurgielewiczowa, Ten obcy - streszczenie i opracowanie klp.pl Lektury Analizy i interpretacje Motywy literackie Epoki ☰ Jesteś w: Ten obcy#sprawdzian_z_lektury_ten_obcy_odpowiedzi #sprawdzian z lektury ten obcy odpowiedzi.. Dodaje ponownie: sprawdzian z .#sprawdzian z lektury ten obcy odpowiedzi roygimalrest16 : sprawdzian z lektury ten obcy odpowiedzi Kliknij aby przejsc do pliku: om.gy/UgdSbTEN OBCY Irena Jurgielewiczowa * * * Rzeka Młynówka płynie wśród ugorów, piasków i lasów.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. pytanie zadane 21 września 2011 w Edukacja przez użytkownika niezalogowany.. Załóż własny blog!sprawdzian z lektury ten obcy victor junior turbofile.co.pl/(…)sprawdzian_z_lektury_ten_obcy_vi… sprawdzian z lektury ten obcy victor junior 65726 / 5 lat temu (9 .Sprawdzian z lektury ten obcy victor junior to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. Pytanie dotyczące Tego obcego.. Akcja powieści toczy się: A. przed wojną C. na przełomie lat 50/60-tych B. po wojnie D. na przełomie lat 80-tych 2.Miejsce akcji to: A. wieś Młynówka C. okolice Wrocławia B. Olsztyn D..

Pytania z lektury Ten obcy.

46 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 2.Jak nazywa się główny bohater powieści?. Zawiera 10 pytań.. Mało kto ją zna, bo miejsce jest odludne, a poza tym wyspa powstałaQuiz wiedzy o lekturze "Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej.. Udostępnij.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Została zachowana oryginalna pisownia autora.. Powodzenia!. Udostępnij.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.test z lektury "Ten obcy" Co zapamiętałeś/łaś z tej lektury?. Kto mi odpowie na wszystko dostanie n*a*j Ten obcy - test ze znajomości lektury 1.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Książka "Ten Obcy" - pytania na sprawdzian.. Główni bohaterowie Tego obcego.. Określ czas zdarzeń.. Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian z lektury ten obcy odpowiedzi?. Bartusra 5 lat temu.. 3.Jak nazywały się dziewczynki, które pomagały obcemu?. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. 1.Kto jest autorem powieści „Ten obcy"?. Na pewno uważnie przeczytałeś lekturę "Ten obcy".. Przygotowanie do klasówki i sprawdzianu.. .Sprawdzian ze znajomości lektury Ten Obcy Ireny Jurgielewiczowej.. 2 odpowiedzi.. Akcja powieści toczy się: A. przed wojną C. na przełomie lat 50/60-tych B. po wojnie D. na przełomie lat 80-tych 2 .Sprawdzian z lektury ten obcy odpowiedzi to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl..

...Sprawdź znajomość lektury Ten Obcy.

Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Test: Jedyna osoba, która nie zgodziła się na kradzież jabłek to: a) Ula b) Zenek c) Pestka d) Marian Rozwiązanie - Doktor Zalewski obserwował w Warszawie córkę przed: a) pocztą b) przedszkolem .Plik sprawdzian z tresci lektury ten obcy.pdf na koncie użytkownika dor3sons • Data dodania: 2 kwi 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Sprawozdanie z lektury "Ten obcy" poleca 77 % .. Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Historyczną ponieważ a. test; śladami-przeszłościTEST sprawdzający wiadomości z lektury „Ten obcy" I. Jurgielewiczowej 1. domi_mrr 3 lata temu.. Jakie zwierzę towarzyszyło dzieciom w lekturze "Ten obcy"?. Olszyny 3.Sprawdzian ze znajomości lektury "Ten obcy" /kl.VI/ Drogi Uczniu!. Ukazuje grupę ludzi w określonym okresie i miejscu oraz ich różne sytuacje rodzinne i problemy.SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY PT.:" TEN OBCY" Na każde z poleceń odpowiedz pełnym zdaniem..

biegeking: sprawdzian z lektury ten obcy odpowiedzi.

Z uwagą czytaj polecenia, wykonuj dokładnie to, czego one dotyczą.. Skomentuj.. Elo psy 06 maja 2017 Najłatwiejszy test na świecie dostałem 6 200/200 100%poprawnych odpowiedzi.. Test zawiera pytania dotyczące fabuły i bohaterów książki Ten Obcy Ireny Jurgielewiczowej.Test z treści lektury ,,Ten Obcy" Ireny Jurgielewiczowej.. Niedaleko od osady Olszyny na Młynówce jest wyspa.. Załóż własny blog!. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.Zobacz 71 odpowiedzi na pytanie: Rozwiąz mi test z lektury ,,ten obcy''Proszęę.tYLKO nie strzelaj.I powiedz czy na 100%dobrze odpowiedziałeśTen obcy - odpowiedzi na pytania ?. test z historii śladami przeszłości 3 europa i polska w czasach oswiecenia.. Teraz zaprezentuj swoją wiedzę i umiejętności zdobyte w trakcie lekcji.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt