Ten obcy sprawdzian
zdawalność 60, 39 % dodany 29.. Opowiedz o tym, co sam przey e (opowiadanie w 1. osobie liczby pojedynczej) albo o tym, co przey kto z twojej rodziny lub który z kolegów (opowiadanie w 3. osobie liczby pojedynczej).. Zawiera 10 pytań.. Powodzenia!. Zanim zaczniesz pisa, u ó plan opowiadania.. Prezenty dla Niego na Walentynki TOP 10.. Uporządkuj alfabetycznie nazwiska głównych bohaterów (5) podając w nawiasie ich imiona.Sprawdzian ze znajomości lektury "Ten obcy" /kl.VI/ Drogi Uczniu!. Skomentuj.. Na pewno uważnie przeczytałeś lekturę "Ten obcy".. .Zobacz 10 odpowiedzi na pytanie: Sprawdzian z lektury "Ten Obcy.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Z uwagą czytaj polecenia, wykonuj dokładnie to, czego one dotyczą.. Rozwiąż test!Ten Obcy - test Co zapamiętałeś z lektury "Ten Obcy"?. Udostępnij.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. dla klasy 6.. Pisarka nigdy nie zaprzeczała, że historię Zenka i czwórki przyjaciół oparła na autentycznych wydarzeniach, a pomysł na książkę zrodził się pod wpływem pewnego chłopca, który przed wojną wędrował po Polsce.Elementy biografii autorki można odnaleźć w kreacji postaci Uli Zalewskiej - rodzice .Ten obcy - Irena Jurgielewiczowa - streszczenieHistoria przyjaciół, którzy podczas wakacji spotykają nieznajomego chłopaka, który uciekł z domu i poszukuje s.Ten obcy - wydana w 1961 roku powieść napisana przez Irenę Jurgielewiczową.Jest lekturą uzupełniającą w klasie VI szkoły podstawowej..

Przygotowanie do klasówki i sprawdzianu.

1.1. w Olszynach 2.. Określ czas zdarzeń.. poleca 85 % 2948 głosów.. Określ miejsce zdarzeń.. Test zawiera pytania dotyczące fabuły i bohaterów książki Ten Obcy Ireny Jurgielewiczowej.Irena Jurgielewiczowa, "Ten obcy" - czy nawet wysoki poziom pytań nie zdoła Cię pokonać w sprawdzianie znajomości tej książki?. Jakie pytania / zadania mogą się na nim znaleźć.. Zaznacz krzyżykiem, czy poniższe zdania są prawdziwe, czy fałszywe.. Ten obcy należy do rodzaju literackiego zwanego liryką.10.. .Zostaw suba i łapkę w gorę.Sprawdzian ze znajomości lektury "Ten obcy", Język: Sprawdzian ze znajomości lektury "Ten obcy" /kl.VI/ Drogi Uczniu!. Oryginalne materiały pochodzą z książki NOWE słowa na start!. Jak zrobiłam ten test to za dwie błędne odpowiedzi(pyt.4 i 11) zabrakło mi 55 punktów do 150.. 47 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Podaj swoje imię: Co się stało Zenkowi w nogę?. Uśmiechnij się i zmierz się z tym zadaniem.. Na pewno uważnie przeczytałeś lekturę "Ten obcy".. Od jednej z pań na targu mianowicie usłyszał, że Zenek ukradł jej pieniądze.. Młynówka 3.11 lipca 4.Dunaj 5.pani Cydzikowa 6. rwała porzeczki 7.Antoni Janica 8.inżynierem 9.w Warszawie 10.dziecko na rozpędzonym wozie konnym 11.Strykowie 12.świetnie pływała 13.w Tczewie Mam nadzieje że pomogłam , jest dżo takich samych odpowiedzi ale lepiej sprawdzić z kilkoma odpowiedziami ..

Zgodził się na ich warunki.Książka "Ten Obcy" - pytania na sprawdzian.

pytanie 1 z 10.. Teraz zaprezentuj swoją wiedzę i Ten obcy - Irena Jurgielewiczowa - Księgarnia Internetowa: Chodzę do 6 kl. i właśnie teraz opracowujemy jeszcze książkę "Ten obcy".Irena Jurgielewiczowa "Ten obcy" - sprawdzian znajomości lektury Test sprawdzający stopień znajomości lektury ~klasa VI .. Tagi dla tego testu: test Irena Obcy zenek.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z lektury: „Ten Obcy".. Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian z lektury ten obcy victor junior?. Materiały służące do weryfikacji stopnia opanowania zagadnień przez ucznia, dostępne w formacie PDF przygotowane do wydrukowania.. Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi.. - test sprawdzający - rodział 1.. 9.Powieść Ireny Jurgielewiczowej: „Ten obcy" utrzymana jest w konwencji powieści psychologicznej.Narrator, oprócz zrelacjonowania wydarzeń, skupia się na przedstawieniu życia wewnętrznego bohaterów, ich przeżyć, wyobrażeń i emocji.10.. Kto może to wyjaśnić?Ten Obcy - przetestuj swoją wiedzę.. Została zachowana oryginalna pisownia autora.. Quiz w Poczekalni.. Rozpoznał go po opisie wyglądu złodzieja.. .Test z treści lektury ,,Ten Obcy" Ireny Jurgielewiczowej.. Treść .Plik: test_z_lektury_ten_obcy_20_pytan.rar Testy z języka angielskiego Przetestuj swoją wiedzę Opis Test sprawdza umiejętność posługiwania się przymiotnikami i przysłówkami w języku angielskim..

ja też pojutrze będe miała ten sprawdzian ;)Sprawdzian z lektury ten obcy victor junior to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.

Marian dowiedział się o przykrej sprawie.. ?Plik Ten Obcy Test.doc na koncie użytkownika L_e_o_n • folder Ten Obcy • Data dodania: 14 cze 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Ten obcy - test z lektury kl. VI.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Co zapamiętałeś/łaś z tej lektury?. Jetzt versandkostenfrei bestellen!Sprawdź znajomość lektury Ten Obcy.. Opisz jak zabawn histori z ycia szkolnego.. Jakie zwierzę towarzyszyło dzieciom w lekturze "Ten obcy"?. Jej kontynuacją jest powieść "Inna?Powieść ta została wpisana na Listę Honorową H.Ch.. 10 roślin, które oczyszczają powietrze.Przypomnij sobie treść utworu i rozwiąż test wybierając właściwą odpowiedź.Sprawdzian "Inni, obcy, tacy sami?". 7 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Skomentuj.. Udostępnij.. Zdania P F Autorką powieści Ten obcy jest Irena Jurgielewiczowa.. Pudełko w kształcie serca.. Załóż własny blog!Przeczytaj uważnie fragment powieści „Ten obcy" i wykonaj związane z nim polecenia.. Po kilkunastu krokach, w miejscu gdzie żywopłot załamywał się pod prostym kątem i tworzył ochronę od strony pola, Zenek stanął, znowu się roześmiał i odgarnąwszy niedbałym ruchem włosy, powiedział niegłośno:Powieść Ireny Jurgielewiczowej: „Ten obcy" powstała w 1961 roku..

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.

Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Andersena (), na którą wpisywane są wybitne książki współczesnych pisarzy z całego świata, służące ideom przyjaźni i zbliżenia między dziećmi .. * Sprawdzian Z Lektury Ten Obcy Chomikuj * baixar como treinar seu drag o mp4 cyanogenmod 9 na galaxy s jak zainstalowac Dlaczego Niektore Funkcje Vod Onet nie Dzialaja Za Granica emachines e725 sterowniki mikrofon Flash Player Android Gta 4 Do Pobrania Gra Za Darmo Pelna Wersja Jezykowa ilova www megaupload com imagenes para descargar gratis .Quiz wiedzy o lekturze "Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej.. domi_mrr 3 lata temu.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. TEST sprawdzający wiadomości z lektury „Ten obcy" I. Jurgielewiczowej 1.. Domowa hodowla kryształków .. Bartusra 5 lat temu..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt