Sprawdzian lektury kajko i kokosz
Szkoła latania" Wybierz prawidłową odpowiedź.. Jaką moc miała mieć fujarka, którą żona podarowała Łamignatowi w bajce „Kajko i Kokosz.. Jak miał na imię mąż Lubawy?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.. Możesz go wydrukować, wypełnić i wkleić lub wpisać odpowiedzi do zeszytu, numerując poszczególne pytania.. kaczmo21 2 lata temu.. o lataniu.. Kasztelanowi i jego żonie udaje się uciec dzięki interwencji Kajka, który celnym strzałem z łuku strąca z sufitu .Learning Resources (Quiz): Kajko i Kokosz.. Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historiiTemat: Podsumowujemy wiadomości z lektury Dziś czeka ię teścik podsumowujący lekturę.. W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. Mikołajek (wybór opowiadań) - René Goscinny i Jean-Jacques Sempé 4.. Wywołało to oburzenie pani dyrektor, która przegoniła ich, mówiąc, żeby więcej się tam nie pokazywali.. o wyższym wykształceniu.. Malowanie słowami, czyli jak opowiedzieć komiksową historyjkę 10 Temat 4.. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!Trudny test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Kajko i Kokosz test wiedzy.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. Nie musisz ich przepisywać..

Szkoła latania- krótki test z lektury - Kajko i Kokosz.

11 kwietnia 2005 wydana zostala pierwsza gra 3D nawiazujaca do komiksu - Kajko i Kokosz: Szkola latania, a 15 maja 2006 Kajko i Kokosz 2: CudownyKsiążka Kajko i Kokosz, Szkoła Latania w całości przeczytana dla Sebz.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła lataniaTest wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. Problematyka utworu Komiks Kajko i Kokosz.. c) Kajko nie chciał wędrować z Kokoszem, dlatego chciał, by wrócili do grodu.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, poziom trudnyKajko i Kokosz to bohaterowie jednej z najsłynniejszych polskich serii komiksów, która od lat bawi do łez małych i dużych czytelników.. Szkoła latania" 1.. Szkoła latania Opracowała Katarzyna Bandulet Spis treści Temat 1.. Rozkaz Kasztelana zbójcerze traktują jak zaproszenie.. Sprawdź swoją wiedzę i bądź gotowy na lekcję polskiego.. Test (literature - lektura - komiks - kajko i kokosz) - Test z lektury Kajko i Kokosz1 Między nami Scenariusze do lektury Janusz Christa Kajko i Kokosz.. Często podnosi kasztelana Mirmiła na duchu, szuka najlepszego rozwiązania problemów..

Słaba jakość.jutro mam sprawdzian z lektury Chłopcy z placu broni...

Karty zostały opracowane w taki sposób, żeby uczniowie mogli pracować z nimi samodzielnie, wykorzystując podręcznik Między nami.. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. Jest bohaterem bardzo pozytywnym, choć zdarza się, że ulega pokusom.. Szkoła latania.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 2 gru 2018Kajko i Kokosz - Test wiedzy z lektury.. Mazurek Dąbrowskiego - Józef Wybicki 6.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Kajko i Kokosz.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.Kajko - inteligentny i odważny przyjaciel Kokosza.. Dlaczego Kajko i Kokosz stanęli przed sądem?. Opowiadania 13 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Kajko, Kokosz i Mirmił dotarli na Łysą Górę.. Jądro ciemności!. Szkoła latania- test z lektury - Kajko i Kokosz - postaci - Bohaterowie Kajko i KokoszKajko i Kokosz.. Komiksowe story cubes 13 Temat 5.Zapomniałeś, kim jest Kajko, postać w lekturze Kajko i Kokosz.. Szukaj.. Akademia Pana Kleksa - Jan Brzechwa 2.. Część 1.. Pierwsza wizyta w Mirmiłowie 2 Temat 2. a) Za doktora b) Za policjanta c) Za kupca d) za Kajka 5) Jak wygląda .Kajko i Kokosz.. Poznajemy język komiksu 7 Temat 3.. Szkoła latania, Christa Janusz?. Część 2..

6 p.Kajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury.

Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. pytanie 1 z 14.. Jest niewielkiego wzrostu, ale świetnie włada mieczem i strzela z łuku.. a) Po Lubawę b) Po kasę ze skarbami c) Po Mirmiła d) Po Kajka i Kokosza 4) Za kogo przebrał się Hegemon gdy przyszedł do Mirmiła ?. Szkoła latania (Janusz Christa).. Ruszają do grodu, by zrabować wszelkie dobra jego mieszkańcom.. o podróżowaniu.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 .. "Kajko i Kokosz.. answer choicesa) Kokosz był ciągle marudził, że jest głodny i zmęczony.. Fantastyczny pomocnik (podręcznik, s.LEKTURY OBOWIĄZKOWE 1.. Tagi dla tego testu: Kokosz, Kajkoa) Kajko i kokosz b) Jaga i Łamignat c) Lubawa i Mirmił d) Hegemon i Zbójcerze 3) Po co przyszli Zbójcerze do Mirmiła i Lubawy ?. Szkoła latania (komiks) - Janusz Christa 3.. Jakie zamiary przyświecały po.. czas wydarzeń i miejsce przygód w lekturze mikołajek; Jak potoczyłaby się baśń o Kopciuszku,gdyby dziewczy.. Podajcie dwa argumenty do rozprawki!. Test składa się z 12 pytań.. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. Szkoła latania - test wiedzy.. b) Mirmiła bolał ząb.. Szkoła latania.. Społeczność .. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50.. Szkoła latania utrzymany jest w konwencji komiksu.klasa 4 Lektury obowiązkowe „Kajko i Kokosz..

W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.

Zaznacz poprawną odpowiedź.. Do klasycznego kanonu ich przygód należy wyprawa do Szkoła latania.. Szkoła latania"?Plik Test Kajko i Kokosz.. Powrót taty, Pani Twardowska, Pan Tadeusz (opis wschodu słońca) - Adam Mickiewicz 5.. Szkoła latania" Janusza Christa to aktualna lektura w szkołach.. __/0,5 a) Kokosz i Kajko ukradli miotłę i na niej latali.Kajko, Kokosz i Mirmił naprawili szkodę, ale i zmienili nazwę „placówki" na Szkołę Łatania.. Część 3..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt