Sprawdzian z pana tadeusza odpowiedzi
Ważne wydarzenia dla kraju zwiastowało pojawienie się na niebie: a)komety, b)księżyca, c)słońca, d)gwiazd.. Materiał jest dostępny tylko dla nauczycieli, którzy mają uprawnienia do jego pobrania.Plik Sprawdzian z znajomości PANA TADEUSZA.doc na koncie użytkownika gabiszogun • folder Testy ze znajomości lektur • Data dodania: 10 wrz 2012Plik sprawdzian z pana tadeusza( z odpowiedziami).zip na koncie użytkownika thomasallen • Data dodania: 4 gru 2014"Pan Tadeusz" - test wiedzy Lekcja "Pan Tadeusz - test" to coś, co przyda się każdemu uczniowi podczas przygotowywania się do sprawdzianu z lektury.Znajdziesz w niej najważniejsze informacje, które koniecznie należy powtórzyć.. Wszelkie prawa zastrzeżone reklama, kontakt - Polityka cookies.. KEN w Krakowie.. Historia szlachecka z roku 1811 i 1812 Pan Tadeusz, czyli ostatni zajazd na Litwie.. - Zadań było 24.. Kogo ocalił Robak?. Jesli chcesz poznac odpowiedzi przejdz na kursy.jezyk-polski.pl i zapisz sie na kurs z "Pana Tadeusza" Ksiega I Gospodarstwo.Plik zawiera zadania sprawdzające znajomość zagadnień związanych z „Panem Tadeuszem" Adama Mickiewicza wraz z poprawnymi odpowiedziami, punktacją i propozycją ocenyPlik zawiera zadania sprawdzające znajomość zagadnień związanych z „Panem Tadeuszem" Adama Mickiewicza wraz z poprawnymi odpowiedziami, punktacją i propozycją oceny.Sprawdzian znajomości lektury - w podziale na grupy i z modelem odpowiedzi..

Sprawdzian z pana tadeusza.

Powodzenia!. Wszelkie prawa zastrzeżone reklama, kontakt - Polityka cookies.. Quizy Os. .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Kartkówka z lektury.. INFORMACJE DLA NAUCZYCIELA.. Szukaj.. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. Posiada fabułę.. Pytania zawarte w teście.. :) Tagi dla tego testu: język polski Adam Mickiewicz Pan Tadeusz Inwokacja Ksiąga PierwszaZobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Mam sprawdzian z Pana Tadeusza, jakie są najważniejsze rzeczy, które powinnam wiedzieć?Pytanie: 1/14 Poprawne odpowiedzi: 0/14.. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!SPRAWDZIAN NR 1 ODPOWIEDZI I PROPOZYCJA PUNKTACJI Grupa A Nr zadania Odpowiedzi Punktacja 1. epika 0-1 2.. Wskaż 3 najważniejsze wątki tekstu oraz ich zakończenie.. Oglądałam film, byłam w teatrze, czytałam książkę i dalej prawie nic nie rozumiem 🙄Sprawdź, co pamiętasz z lektury pt.: ,,Pan Tadeusz"!. Lista pytań z lektury Pan Tadeusz.. Podaj przykłady trzech koncertów opisanych w „Panu Tadeuszu".. Czy wiesz, że spowiedź Jacka Soplicy nie była pisana 13-zgłoskowcem?Pan Tadeusz sprawdzian kompetencji z zakresu kształcenia literackiego, .. • Pan Tadeusz - bohater główny, jednostkowy • ostatni zajazd - wydarzenie • na Litwie - miejsce wydarzeń • historia szlachecka ..

(0 - 3) ...Udało Ci się odpowiedzieć na więcej niż połowę pytań!

4.Czy udało się Jackowi odzyskać dobre imię/ zmazać piętno zdrajcy narodowego?. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. SPRAWDŹ!. Dlaczego Gerwazy nienawidzi ród Sopliców?. Pan Tadeusz - Pan Tadeusz - test z treści.. 5.„Pan Tadeusz" to utwór wielowątkowy.. a)Tadeusz z Hrabią, b)Hrabia z Rykowem, c)Sędzia z Rykowem, d)Płut z Tadeuszem.. Pan Tadeusz - pytania do lektury.W próbnym egzaminie ósmoklasisty z Operonem bierze udział m.in. Szkoła Podstawowa nr 1 im.. Test Opracowanie Bohaterowie Streszczenie .Zobacz 5 odpowiedzi na pytanie: Jakie pytania mogą zadać na sprawdzianie z "Pana Tadeusza"?Pan Tadeusz - Sprawdzian z lektury (część pierwsza).. ZAŁ.1 TEST WIELOKROTNEGO WYBORU Z PYTANIAMI OTWARTYMI: 1.ZESTAW IMIONA BOHATERÓW Z ODPOWIEDNIMI NAZWISKAMI : 1*TADEUSZ a *HORESZKO 2*ZOSIA b *SOPLICA 3*GERWAZY c *DOBRZYŃSKI 4*PROTAZY d *RĘBAJŁO 5*MACIEJ e BRZECHTALSKI 6*JACEK 2.CZY PRZYTOCZONY FRAGMENT UTWORU .Pan Tadeusz - test z treści.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Pan TadeuszTest z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. ponieważ podczas napadu Moskali na zamek Horeszki, Jacek Soplica zabił Stolnika Horeszkę .Ułóż 5 pytań testowych do lektury innych od tych ,co były na sprawdzianie..

Dobry wynik, ale jeśli na sprawdzianie chcesz dostać 5, to spróbuj sobie nieco powtórzyć fakty związane z lekturą.

.placowce szkolnej i prezentowanie ich na forum szkoly (w tym innym nauczycielom i rodzicom uczniow).Pan Tadeusz - Pan Tadeusz - test z tresci.. Jest to test sprawdzający znajomość lektury „Pan Tadeusz" oraz zagadnień językowych zgodnie z programem nauczania DKW-4014-72/99Pełny tytuł Pana Tadeusza brzmi: Pan Tadeusz, czyli ostatni zajazd na Litwie.. Posiada świat przedstawiony.. Wyślij zgłoszenie zimorodek.. Pan Tadeusz - test z problematyki.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSprawdzian z "Pana Tadeusza" .. Utwór ma narratora.. Quiz w Poczekalni.. ponieważ Jacek Soplica ożenił się z córką Horeszki, Ewą .. Pytania z lektury Pan tadeusz.. Zanim jednak przejdziesz do testu, upewnij się, że "Pan Tadeusz" nie jest Ci obcy.W związku z tym, skorzystaj z lekcji "Pan Tadeusz" streszczenie lektury .Staraj się nie popełniać błędów przy zaznaczaniu odpowiedzi, ale jeśli się pomylisz, błędne zaznaczenie otocz kółkiem i zamaluj inną odpowiedź, POWODZENIA!. Historia szlachecka we dwunastu księgach wierszem Pan Tadeusz, czyli ostatni zajazd na Litwę.. Pytania dotyczące lektury pan Tadeusz.. Kto się pojedynkował?. W teście Pan Tadeusz - test znajomości lektury znajdziesz następujące pytania: Pytanie 1: Po przyjeździe do Soplicowa, Wojski opowiada młodemu Tadeuszowi o: Pytanie 2:Poniżej przygotowaliśmy podstawowe pytania w postaci quizu online, które mogą pojawić się na sprawdzeniu z wiedzy na temat lektury Pan Tadeusz.Mamy nadzieję, że po rozwiązaniu naszego testu sprawdzian z Pana Tadeusza okaże się dla Ciebie bardzo prosty.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne..

Jeśli chcesz poznać odpowiedzi przejdź na kursy.język-polski.pl i zapisz się na kurs z "Pana Tadeusza" Księga I Gospodarstwo.

ponieważ oni napadli na zamek jego pana, Stolnika Horeszki .. Pobierz.. Historia szlachecka z roku 1811 i 1812.. Zawiera nieodpowiednie treści?. We dwunastu księgach wierszem Pan Tadeusz .Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. test do lektury Pan Tadeusz.. 89 Obserwuj autora Zobacz profil .c)Hrabia z Dobrzyńskimi, d)Legioniści.. Pobierz materiały: Adam Mickiewicz „Pan Tadeusz".. Jeśli tak, to w jakich okolicznościach.. Były trochę łatwiejsze niż na próbnym egzaminie, który .Pan Tadeusz --- Księga Pierwsza Ten test na pewno pomoże Ci się przygotować dobrze do sprawdzianu lub kratówki z tej lektury..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt