Sprawdzian mały książe
Przyczyną przymusowego lądowania było: a) brak paliwa w samolocie b) złe warunki pogodowe c) awaria maszyny 3.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Test zawiera 3 grupy po 10 pytań.. Dlaczego Mały Książę zdecydował się wrócić na swoją planetę.. W jaki sposób róża pojawiła się na planecie Małego Księcia.. Jest to narrator pierwszoosobowy.. darka 09 października 2017 Jej 20/20.. Przycisk wyślij Szukana fraza1.. Jakim wydarzeniem kończy się utwór?. Pobierz (docx, 12,3 KB) Podgląd treści.. Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 67857 razy.. Brawo!. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Test po omówieniu Małego Księcia.. Mały Książę pochodził z planety: a) podobnej wielkością do Ziemi.. Sprawdzian ze znajomości lektury „Mały Książę".. Pytania są szczegółowe.Mały Książe - test.. braku paliwa w maszynie.. Test z lektury Mały Książę dla klasy pierwszej gimnazjum 1.. Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?. Planeta Małego Księcia była: bardzo mała.. Planecie zagrażały:3.. Piątka!. Lotnik znalazł się na pustyni z powodu: awarii samolotu.. Odczucia Małego Księcia po podróżach - Mały Książę zrozumiał, jak bardzo kocha swoją różę, a także dowiedział się wielu informacji na temat ludzi.. Pierwsze stworzenie spotkane przez Księcia na Ziemi to: a) lis b) żmija c) lotnik 13..

W poniedziałek mam z tego sprawdzian.

Test z lektury Mały Książe.. .Witaj na stronie Quizz.pl.. Jak wyglądało rozstanie róży i Małego Księcia?. Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>> * szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie.Język polski, Sprawdziany i testy Test z lektury Mały Książę.. Zawsze warto sobie przećwiczyć.. Gdzie lotnik musiał przymusowo lądować?. Jak rozumiesz słowa ,, Wśród ludzi także jest się samotnym " ''Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu .. c) o małych rozmiarach.. Taka wędrówka w głąb siebie może był trudna i .Mały Książe, to chłopiec, który przybył na Ziemię z planety B-612.. Skomentuj.. Ile trwa dzień na planecie Latarnika?. Ile kolców miała róża do obrony przed światem?. .Mały Książe - przetestuj swoją wiedzę.. Planecie Małego Księcia zagrażały: a) słonie.. Jaki narrator występuje w utworze?. Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 12846 razy.. Wyjaśnij sens symboli w utworze Lis - Róża - Żmija _ baobaby - studnia - 2.. Udostępnij.. Choć jest jeden błąd w pytaniu : Ile razy Mały Książę na dzień .- Mały Książę .Sprawdzian Mały Książę • Sprawdziany Gim • pliki użytkownika PatRiot1111 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Mały książę spr B.jpg, Mały książe spr A.jpg Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do .Mały Książę..

Przygotuj się do sprawdzianu i klasówki.Twój wynik: 14/15 Gratulacje!

Chcę mieć baranka, który będzie długo Ŝył.. Rysunek nr 2, który Mały Książę wykonał, będąc dzieckiem, według dorosłych przedstawiał kapelusz, a co ukazywał, zdaniem małego autora?Mały Książę opuścił swoją planetę przy pomocy: a) żmii b) samolotu c) wędrownych ptaków 12.. Pustynia symbolizuje taki czas w życiu każdego człowieka, w którym czuje się on osamotniony, zagubiony, zmęczony, nieszczęśliwy, niekochany, a wszystko staje się bezsensowne.. Przetestuj Swoją wiedzę w tym teście!. Sprawdź, czy znasz tę filozoficzną powiastkę wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!. Przedstawia zdarzenia, opowiada o tym, co go spotkało sześć lat temu, a wszystko zaczyna się od lądowania na pustyni Saharze i spotkania chłopca - Małego Księcia.8.. Można go też wykorzystać do pracy na lekcji, np. w grupach.. Przeznaczony jest dla klas gimnazjalnych.. b) większej od Ziemi.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. oczko 20 maja 2018 W pytaniu 4 nie ma prawidłowej odpowiedzi!. Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?. O jego wyglądzie wiemy niewiele, gdyż autor umieścił w książce rysunki bohatera.. Książe jest naiwny, zawsze wierzy innym ludziom.MAŁY KSIĄŻĘ - STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE Autor i tytuł „Mały Książę" Antoine de Saint-Exupery napisany w 1942 r. Epoka czas wojny i okupacji Rodzaj/ gatunek Rodzaj: epika Gatunek: łączy cechy powiastki filozoficznej, baśni, przypowieści Treść Pilot rozbija się samolotem na pustyni i spotyka Małego Księcia, przybysza z planety B612.Wybierz test z rozdziału Mały książę lub podrozdziałów podręcznika Lektury dla Klasa II Gimnazjum..

Rozwiąż test!Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy mały sprawdzian: test z lektury.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do .Antoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę" - test z lektury na poziomie trudnym.. U góry znajdziesz quiz lektora " Mały książe"Test wiedzy o. sprawdzi swoją wiedze o lekturze Wypełniając test wiedzy, .Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Plik Mały Książę pytania.pdf na koncie użytkownika fretkafredziu • folder Mały książę • Data dodania: 30 paź 2011najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.. 543 książek - 263 języków.. b .Mały Książę Pilot, któremu zepsuł się samolot bezstronny świadek wydarzeń narrator wszechwiedzący.. Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>> * szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie.Mały Książe mógł oglądać zachody słońca tylko 43 razy.. a) na Saharze b) na Biegunie Południowym c) w Australii 2. średniej wielkości.. - Róża przyznała się, że była nie mądra, przeprosiła chłopca, a także życzyła mu szczęścia.Proponuję niedługi sprawdzian znajomości lektury Mały Książę..

Nie masz się czego bać, na sprawdzianie w szkole dostaniesz piątkę!Myślisz, że znasz lekturę "Mały Książę"?

XCezor 2 lata temu.. Przeczytałeś całą lekturę ze zrozumieniem i chyba nawet Ci się podobała, prawda?. 30 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Mały KsiąŜę Zrobiłem nowy rysunek, ale został odrzucony tak jak poprzedni: - Ten baranek jest za stary.. Podczas pierwszego spotkania Mały Książę poprosił lotnika o: a) narysowanie baranka.. Powodzenia!. c) wodę.. Szukaj.. Sprawdź swoją znajomość fabuły Małego Księcia..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt