Sprawdzian z lektury mikołajek klasa 4
Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.Witaj na stronie Quizz.pl.. Mama zaczęła płakać, a tato zapewnił, że pewnie Mikołajek kiedyś znowu przyprowadzi jakiegoś zwierzaka.. jednym z uczniów.. Zaznacz w kratce właściwą odpowiedź.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Mikołajku.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Mikołajku Rene Gościnny.. TeleturniejNa świecie jest niewiele książek, które dzieci i dorośli kochają równie mocno, co opowiadania o Mikołajku.. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. bardzo fajnie go się czyta .Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. • Z kim ścigał się na rowerze tata Mikołajka?. dodany: 2012-10-31 19:36:44, przez: Maja.. Jak dobrze znasz książkę ,,Mikołąjek" ?. Społeczność .. Quizy Os. .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. a) piłką b) samolotem c) globusem 16.. Szukaj.. Kolega, który uwielbia jeść to: a. Gotfryd b. Alcest c. Ananiasz d. Joachim 6. a) w pralni b) w piwnicy c) w klasie 15.. • Kto przyszedł do szkoły ubrany jak Marsjanin?. Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!. Kto z bajki "Król Lew" przejął władzę po śmierci Mufasy?. Rozwiąż test!NOWA LISTA LEKTUR DLA KLAS 4-8 SZKOŁY PODSTAWOWEJ KLASA 4 LEKTURY OBOWIĄZKOWE 1.. Fotograf usiłuje zrobić zdjęcie w klasie Mikołajka.. Powrót taty, Pani Twardowska, Pan Tadeusz (opis wschodu słońca) - Adam .a) chłopcy z innej szkoły b) koledzy ze starszej klasy c) chłopcy z młodszej klasy 8) Dziewczynka, któr ą Mikołajek zaprosił na podwieczorek, miała na imi ę: a) Jadwinia b) Klementynka c) Balbinka 9) Rufus bał się i ść do gabinetu lekarskiego, poniewa Ŝ: a) obawiał się, Ŝe mu b ędą smarowa ć kolana jodyn ą Sprawdź się!.

klasa 4 Lektury obowiązkowe „Mikołajek" - test 1.

Gdzie wychowywała się Mary?. Gdzie zamknięto chłopców podczas wizyty ministra?. Czym Mikołajek i Ananiasz zbili lustro w salonie?. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. właścicielem restauracji.. Udostępnij.. Wszystkie zdarzenia jednak związane są ze szkołą, a szczególnie z klasą, do której chodzi Mikołajek.Test ze znajomosci lektur kl 4 mikolajek to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. Przekonaj się, ile zapamiętałeś z lektury serii René Goscinnego o niezwkłych przygodach tego małego chłopca.Plik Przygody Mikołajka kl.4.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Klasa IV SP • Data dodania: 25 mar 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii.. Przed .Każde z nich stanowi odrębną, niezależną całość.. Akademia Pana Kleksa - Jan Brzechwa 2.. Mikołajek jest supciiiiiio!. a) z Bunią b) z Ludeczką c) z Jadwinią 14. z Mikołajkiem.Z kim ma zamiar się ożenić Mikołajek?. kuzynem Mikołajka.. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. Co obiecał Mikołajkowi kupić tata za bycie w 10 najlepszych z arytmetyki?Za nami pierwszy z 6 bezpłatnych webinarów dla rodziców, organizowanych w ramach akcji „Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem" i prowadzonych przez Dorotę Zawadzką..

Sprawd ź cofnij ...Mikołajek Test wiedzy z lektury.

Lubisz CzasDzieci.pl?. Polub nas na Facebooku!. Mikołajek test online.1) Główna osoba w lekturze a) Alcest b) Mama c) Nauczycielka Mikołajka d) Rufus e) Mikołajek f) Euzebiusz 2) Najlepszy przyjaciel Mikołaja a) Ananiasz b) Alcest c) Rufus d) Kleofas e) Gotfryd f) Euzebiusz 3) Dziewczyna, w której zakochał się Mikołaj a) Aleksandra b) Maja c) Emilia d) Natalia e) Dominika f) Ludeczka 4) Jak się nazywał chłopak co był pieszczotkiem Nauczycielki .Test ze znajomości lektury „Mikołajek" 1.. W bardzo prosty, bliski młodemu czytelnikowi sposób relacjonuje to, co wydarzyło się w życiu chłopców.. Po chwili zjawił się właściciel psa, pan Julian Józef Trempé i zabrał psa do swojego domu.. Chłopiec postanawia uciec dopiero jutro.. Dżodżo W klasie pojawił się nowy uczeń, nie mówił po francusku .Informacje o bohaterach książki : Mikołajek :) Potrzeba mi informacji na temat bohaterów z książki Mikołajek np.:-Mikołajek , -Rosół,-Maksencjusz, -Kleofas, -Ananiasz,-Alcest, -Rufus,-Euzebiusz,-Gotfryd,-pani nauczycielka, -Pan Blédurt; Proszę pomóżcie .. Euzebiusz: a. wszystkich przytula b. wszystkim podkłada nogę c. wszystkich bije w nos d. uprawia karate 7.Mikołajek.. pytanie 1 z 10.. Mikołajek (wybór opowiadań) - René Goscinny i Jean-Jacques Sempé 4.. Plan wydarzeń.. opiekunem uczniów..

Fajny test przydał mi się na teście z lektury w klasie .

• Kim jest Rosół?. Ekspertka opowiadała o tym, jak działają zmysły malucha, a ich prawidłowy rozwój wpływa na życie również w przyszłości.Test z lektury "Mikołajek" - poziom trudny flickr.com René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, "Mikołajek" - w gronie dobrych kolegów zawsze jest bardzo wesoło!Sprawdź swoją wiedzę o lekturze Mikołajek.. Kto należy do rodziny Mikołajka?. Postacią spajającą wszystkie jest sam Mikołajek.. Sprawdź swoją wiedzę o lekturze Mikołajek.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćOstatecznie z powodu tych przygód Mikołajek spóźnia się na kolację, a jego mama bardzo się denerwuje.. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. Jak nazywa się mama Simby z bajki "Król Lew"?. Zgodnie z nową podstawą programową dzielimy je na obowiązkowe i uzupełniające.. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. Opowiadania 10 Szukaj Dodaj Zaloguj.. martynaxdbum .. Mikołajek wrócił do domu:-) Odpowiedz.Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8 Gimnazjum Dorośli Liceum Technikum Polski Lektury Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Rodzice i siostra Jadwinia; Tylko rodzice, chłopiec nie ma rodzeństwa; Rodzice i dwóch braci Rufus i Euzebiusz; Sprawdź się w poniższych tematach: Król Lew..

Przetestuj swoją wiedzę.Test z treści lektury ,,Mikołajek i inne chłopaki ... Stek 4.

MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. Są rzeczy, które też możesz otagować Test ze znajomosci lektur kl 4 mikolajek?. Zabawa w kowbojów w domu Mikołajka.. Najlepszy uczeń w klasie to: a. Mikołajek b. Gotfryd c. Ananiasz d. Joachim 5.. Załóż własny blog!Lektury szkolne w 4 klasie szkoły podstawowej w roku szkolnym 2020/21 mają zachęcić dziecko do czytania książek.. Tytuły podlinkowane prowadzą do ćwiczeń, które zostały już opracowane przez redakcję naszego serwisu.Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Quiz wiedzy z lektury "Cyberiada".. Czy nadajesz się na MORSA?4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt