Sprawdzian sprawdzający znajomość lektury mikołajek
Jak Mikołajek nazwał pieska, którego spotkał wracając ze szkoły?. Test rozwiązywano: 1406 razy.. Zaznacz w kratce właściwą odpowiedź.. Przekonaj się, ile zapamiętałeś z lektury serii René Goscinnego o niezwkłych przygodach tego małego chłopca.Test wiedzy ze znajomości lektury Romeo I Julia Williama Szekspira.. Lektury_Szkolne Przygotowuję i opracowuję testy z lektur szkolnych, charakterystyki postaci i streszczenia.. .Mikołajek Test wiedzy z lektury.. Znasz odpowiedzi na wszystkie (lub prawie wszystkie) pytania!Witaj na stronie Quizz.pl.. Udostępnij.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Mikołajek - test znajomości lektury.. Sprawdź czy wiesz wszystko o świecie LEGO Friends!. Opowiadania 14 Szukaj Dodaj Zaloguj.. • Kim jest Rosół?. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Plik Przygody Mikołajka kl.4.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Klasa IV SP • Data dodania: 25 mar 2011Najbardziej kompletny test z lektury Dziady cz. II jaki znajdziesz w sieci.. Język polski.. Przetestuj swoją wiedzę.Najbardziej kompletny test z lektury Antygona jaki znajdziesz w sieci.. kuzynem Mikołajka.. "Dziewczynka z zapałkami" - test znajomości lektury.. Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?a) Mikołajek b) Kleofas c) Euzebiusz 10..

test znajomości lektury Mikołajek.

Szukaj.. Marzec 2013.. Jak dobrze znasz film mikołajek.Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. Czym ubrudził się nowy pan inspektor podczas wizytacji szkoły Mikołajka?. a) rozlanym na ławce atramentem b) rozkruszoną na podłodze kredą c) dżemem 11.. René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, "Mikołajek" - w gronie dobrych kolegów zawsze jest bardzo wesoło!. Testy: Lektury szkolne.. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Społeczność .. • Z kim ścigał się na rowerze tata Mikołajka?. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury AntygonaSprawdź jak dobrze znasz film Mikołajek.. Mikołajek i inne chłopaki: a. to liryka b. to zbiór opowiadań c. to baśń d. to mit 11.Zobacz quiz: Mikołajek.. - bombki, - zapałki, - kartki świąteczne, .TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii.. Wydarzenia przedstawione w książce są: a. prawdopodobne b. fantastyczne c. nieprawdopodobne d. fantastyczne i prawdopodobne 10.. Twój wynik: 9/10 Mistrz!. z Mikołajkiem.O to test ze znajomości lektury ,,Mikołajek" Przepraszam, że na 13 punktów wyskakuje ,,musisz jeszcze poćwiczyć" lecz…Test z lektury "Mikołajek" - poziom trudny.. Zawiera nieodpowiednie treści?. • Kto przyszedł do szkoły ubrany jak Marsjanin?.

Pan Tadeusz - test znajomości lektury.

"Mikołajek" to książka, przy której pękają ze śmiechu dorośli i dzieci.. Ilość pytań: 20.. Literatura "Mikołajek" - test znajomości lektury.. Skomentuj.. Quiz w Poczekalni.. Test ze znajomości Dziadów cz. II Adama Mickiewicza.. Po drodze Mikołajek spotkał Euzebiusza - poło Ŝył kwiaty na chodniku i. Test.Test zawiera 23 pytań.. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, czy musisz odświeżyć lekturę!Test ze znajomości lektury pt ,,Mikołajek" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Test rozwiązywano: 9223 razy.. Rozwiąż test.. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. jednym z uczniów.. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. Powtórz najważniejsze wiadomości i sprawdź się w teście.. opiekunem uczniów.. Sprawdzian ze znajomości lektury Jana Brzechwy pt. "Akademia Pana Kleksa" #akademiapanakleksa #janbrzechwa #brzechwa.. Karta pracy,,Dziewczynka z zapałkami"- karta pracy 1.Co sprzedawała bohaterka opowiadania?. W Polsce lektura ta ukazała się dopiero 1957 roku.. właścicielem restauracji.. Pytania przygotowała dla Was Martyna, w ramach konkursu.Elementy świata przedstawionego Czas akcji Francja, lata 60.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Dziady cz. II Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?.

Antygona - test znajomości lektury.

Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Sprawdź!. Przetestuj swoją znajomość Dziadów część II.Na świecie jest niewiele książek, które dzieci i dorośli kochają równie mocno, co opowiadania o Mikołajku.. Tromba czy Marcin Dubiel?. Ilość pytań: 7.. Jak miał na imię nowy uczeń w klasie .. :P - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraPerzekonaj się, jak dobrze znasz szkolną lekturę!. Przygotuj się na sprawdzian lub ściągę.. Szkoła latania" - Test z Lektury.. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. O autorze.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. 22 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Dzieci z Bullerbyn Astrid Lindgren.Test sprawdzający twoją znajomość lektury „Panna z mokrą głową" K. Makuszyńskiego.. Quizy Os. .. Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. O autorze.. Opowiada przygody małych dzieci przeżywających swoje dzieciństwo w małej wiosce Bullerbyn.. Jeśli .Mikołajek c. narrator w pierwszej osobie d. odpowiedzi ,,b" i ,,c" są prawidłowe 9.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Mikołajku.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Mikołajku Rene Gościnny.. Testy: Lektury szkolne.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!.

... Mikołajek - test znajomości lektury.

Sprawdzian.. Statystyka testu.. Test składa się z 19 pytań.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Statystyka testu.. Rozwiąż test!Książka "Dzieci z Bullerbyn" została napisana przez Astrid Lindgren w roku 1947.. Antygona - test znajomości lektury.. Inne tryby testu..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt